Algyő, 150 néző. Vezette: Csöngető Endre (Bánáthy, Takács).
Algyő: Révész 0 – Sebők 6 (Koza –), Gyimesi 6,5, Pénzváltó 6, Takács 7,5, Szűcs 7, Podonyi 6 (Aguilar –), Szalma 6, Daróczi 7,5, Pataki 4 (Bogdán 5), Farkas 4 (Bella 6). Edző: Takács Zoltán.
Rosmarin Zrt. Mártély: Sós 5 – Jesenszki 5, Gáleg 5, Szentirmai 5, Szakál 5 (Dudás –), Papp 5 (Hanga –), Keller 5, Baranyi 5 (Juhász –), Bakos 5, Brizik-Bodrogi 5, Szűcs 5 (Máté 5). Játékos-edző: Szűcs Róbert.
Gólszerzők: Takács, Daróczi, Bella, Pénzváltó.
Takács Zoltán: – Kellett már a siker, ezenkívül örülök, hogy végre kapott gól nélkül hoztuk a mérkőzést. Üde színfolt volt a 18 éves, saját nevelésű Bella Dávid játéka és gólja.
Szűcs Róbert: – A csoda az volt, hogy velem együtt a pályára tudtunk küldeni 11 játékost , a kispadon két ifista ült. A 60. percig jól álltuk a nyomást, aztán két pontrúgás döntött.
Ifjúságiak: Algyő–Rosmarin Zrt. Mártély 4–1, gólszerzők: Molnár G., Molnár Sz., Szekeres, Miklós, ill. Homoki.

Bár a félidőben még döntetlenre álltak a felek, a helyzeteknél határozottabb algyőiek végül négy gólt is szereztek, míg az erősen tartalékos Mártély, amelyben kényszerből az edző, Szűcs Róbert is pályára lépett, pont nélkül maradt, tapasztalatot viszont szerzett a találkozón. Az Algyő 11., a Mártély 13. a tabellán.

9. Csongrád-Turbó 8 2 6 0 15 – 10 12
10. Mindszent 7 3 1 3 10 – 17 10

7. Mórahalom 8 3 2 3 19 – 16 11
8. Mindszent 7 3 1 3 26 – 28 10
16. Ásotthalom 8 0 0 8 6 – 50 0

Labdarúgás, Csongrád megye. A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában több élcsapat is botlott: a Tápé csak döntetlent játszott a még mindig veretlen Csongrád otthonában, a Mórahalom pedig hazai pályán kapott ki az UTC ellen. A Sándorfalva 5–0-ra nyert Kisteleken, amely nem számít meglepetésnek, az viszont annál inkább, hogy Antal Róbert csapata már második a tabellán, mindössze két ponttal lemaradva a listavezető Hódmezővásárhelyi FC mögött. Különleges helyzet volt (gondoljunk csak a híres NB I-es osztályozóra), hogy a szegedi drukkerek ezúttal imába foglalták a Vasas nevet: az FK 1899 Szeged kapusa 2–1-nél tizenegyest védett, ezzel nagyban hozzájárult csapata 3–1-es sikeréhez az Ásotthalom ellen. Hevesi Tibor együttesének ezúttal sem volt szerencséje, ám még így is van négy pontjuk a szezonban: éppen dupla annyi, mint a sereghajtó SZVSE, Kistelek duónak összesen.

FK 1899 Szeged - Ásotthalom 3-1 (1-0)

Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 200 néző. Vezette: Dobai János (Csamangó, Török).
FK 1899 Szeged: Vasas – Prontvai, Turján, Boldizsár, Barta, Makai, Imre Z. (Németh A. –), Varga, Molnár (Szalai –), Heredea, Füle (Mihalkó D.). Edző: Tóth János.
Ásotthalom: Ábrahám – Grósz, Vastag, Rencsár (Dóra T.), Somlyai, Szlobodnyik, Kiszner (Hatvani Z. –), Kothencz, Török (Baji R.), Németh P. (Hatvani J.), Mihalkó M.. Edző: Hevesi Tibor.
Gólszerzők: Heredea (2), Mihalkó D., ill. Hatvani J.
Kiállítva: Heredea, ill. Hatvani Z.
Tóth János: – Fontos volt a győzelem, hogy a játékosaink higgyenek céljaink elérésében.
Hevesi Tibor: – Jól kezdtük a mérkőzést, de ma sem volt szerencsénk, a kapufáról kifelé jött a labda, és a 11-es is kimaradt. Gratulálok az FK-nak.
Ifjúságiak: FK 1899 Szeged–Ásotthalom 8–1, gólszerzők: Katona (5), Lengyel Cs., Diviki, Lengyel N., ill. Pócsa.

Csongrád-Turbó - Tápé 2-2 (2-1)

Csongrád, 300 néző. Vezette: Sechina Gábor (Bálint, Korbély).
Csongrád-Turbó: Bíró – Bálint, Szeles, Kovács (Nagy Á. –), Budai, Török, Maszlag (Zalatnai –), Vincze, Fodor, Lévai (Bánfi –), Szabó L. (Borák –). Edző: Kurucz István.
Tápé: Tombácz – Simon (Soós –), Cseh, Papdi, Szántó (Szentes-Bíró), Németh, Mike, Crkvenjakov, Pócs, Glendza, Péter. Edző: Paksi Péter.
Gólszerzők: Vincze, Maszlag, ill. Péter
(2 – egyet 11-esből).
Kiállítva: Bíró, Szeles.
Kurucz István: – Az első félidőben még voltak biztató támadásaink, és a két rögzített játékhelyzet után gólokkal megnyugodhattunk volna. Egy túlzottan szigorúan megítélt büntető után a csapat szétesett.
Paksi Péter: – Az első félidő tragikus játékát a másodikban kijavítottuk, de ez kevés volt a győzelemhez. Egy harcos, jó mérkőzésen született az igazságos döntetlen.
Ifjúságiak: Csongrád-Turbó–Csanytelek 2–2, gólszerzők: Horváth, Szalai, ill. Hencz, Gyöngyösi.

Makó - Szentesi Kinizsi 4-2 (3-0)

Makó, 200 néző. Vezette: Szalai Szabolcs (Kovács A., Orosz).
Makó: Frank Á. – Kalász Z., Sarnyai (Köteles –), Horváth K., Szilvási, Kovács Zs. (Juhász –), Pataki, Tóth T., Czebe, Bány, Béres. Edző: Frank Csaba.
Szentesi Kinizsi: Máté – Lajos, Dóczi, Németh A., Széll (Pengő –), Lekrinszki, Gránicz, Hidas (Tirpák –), Tóth L. (Kánvási), Légrádi, Polyák. Edző: Bozóki Zoltán.
Gólszerzők: Béres, Sarnyai, Bány, Lajos (öngól), ill. Lekrinszki, Széll.
Frank Csaba: – Megfogyva már, de nem érdemtelenül győztük le szimpatikus ellenfelünket. A második félidőben játékosaim karácsonyt érezhettek, mert szép ajándékokat adtunk ellenfelünknek.
Bozóki Zoltán: – Az első félidőben félve és bátortalanul játszottunk, ezzel a meccs el is dőlt. Gratulálok a megérdemelt makói győzelemhez.
Ifjúságiak: Makó–Szentesi Kinizsi 1–3, gólszerzők: Varga Á., ill Kovács E. (3).

Kistelek - Sándorfalva 0-5 (0-1)

Kistelek, 300 néző. Vezette: Barta Norbert (Bánáti, Boros).
Kistelek: Keresztes – Tóth Á., Bosánszki, Piacsek, Gera, Rostás (Kispál –), Bárkányi, Tóth I. (Tóth T. –), Farkas (Tóth K.), Lajos. Edző:
Czeigersmidt Roland.
Sándorfalva: Batik G. – Kanász-Nagy L. (Tóth L. –), Kalapács, Kanász-Nagy G., Szanka, Farkas, Lazinica (Gémes), V. Guberinics, Széll, Takács, Romics (Drogba –). Edző: Antal Róbert.
Gólszerzők: Széll (2), Romics (2), V. Guberinics.
Czeigersmidt Roland: – Egy jobb ellenféllel szemben maradtunk alul. Ennél csak Sztálin halála súlytott le jobban...
Antal Róbert: – Az első félidő alapján nem gondoltam volna, hogy a vége ennyire sima lesz.
Ifjúságiak: Kistelek–Sándorfalva 3–0, gólszerzők: Muhel, Nedeczki, Huszák.

Mórahalom - UTC 2-3 (1-1)

Mórahalom, 200 néző. Vezette: Rácz Béla (Allaga, Hulej).
Mórahalom: Czirják – Takács, Szücs, Kothencz, Márki (Bokányi B. –), Zámbori (Németh R.) Tóth L., Magyar, Vojnics-Zelics, Gonda, K. Tóth. Játékos-edző: Magyar György.
UTC: Szabó M. – Mészáros Z., Bálint, Mihalkó G., Laczkó J. (Bánóczki –), Gajdacsi (Berndt –), Balogh Á., Mészáros T., Zsibrita, Kovács M., Valach (Polczer –). Játékos-edző: Brinszky Adrián.
Gólszerzők: Gonda, K. Tóth L., ill. Balogh Á. (2 – egyet 11-esből), Mészáros Z.
Kiállítva: Kothencz.
Magyar György: – Megtettünk mindent a győzelemért, pár ember kivételével mindenki jól küzdött, ám a második gólnál óriásit hibáztunk hátul, a kiállítás pedig eldöntötte a meccset.
Brinszky Adrián: – Nagyszerű szellemben játszottunk, idei legértékesebb sikerünket szereztük. Végre tetszett nekem is a csapat produkciója, le a kalappal a srácok előtt!
Ifjúságiak: Mórahalom–UTC 6–0, gólszer- zők: Dobák (2), Császár (2), Sávai, Dobó.

HFC - Tiszasziget 6-0 (4-0)

Hódmezővásárhely, 350 néző. Vezette: Kócsó Tibor Zsolt (Török, Csányi).
HFC: Kovács K. (Gábor) – Tóth J., Kökény, Brizik-Bodrogi (Huszár –), Szabó M. D. (Bertók), Nagy A., Szilágyi (Király), Marton, Nikutovics, Djordjevics, Maravics. Edző: Bódi Attila.
Tiszasziget: Kispéter – Papp, Illés, Puhalák, Bálint, Bódi, Juhász Á., Frank (Gárgyán), Drágity (Kató), Juhász I., Kiss. Megbízott edző: Kiss Róbert.
Gólszerzők: Nikutovics (2), Szilágyi, Puhalák (öngól), Kökény, Djordjevics.
Bódi Attila: – A döcögős heti felkészülés ellenére magas színvonalú játékot nyújtottunk, főleg az első félidőben. Látványos támadásokat vezettünk, és remélem, jól szórakoztattuk közönségünket. Kicsit sajnálom, hogy a második félidőben nem voltunk annyira koncentráltak.
Kiss Róbert: – Ma ennyire futotta a jól játszó Vásárhely ellen.
Ifjúságiak: HFC–Tiszasziget 3–1, gólszerzők: Csoma, Lőrincz, Németh,