Hírlevél

Remek egyéni és csapatjátékkal lett tornagyőztes az U7-es csapat

u7 kistelek sandorfalva 201501 cl2

A budapesti Vasas és a vajdasági Újszentes csapata előtt szerezték meg a legfényesebben csillogó érmet, az U9 pedig hasonlóan kiváló teljesítménnyel harmadik lett a Sándorfalván megrendezett tornán

Május elsején, pénteken ragyogó napsütéses időben került megrendezésre a Tóth János Emléktorna Sándorfalván. A szervezők U7, U9 és U11-es korosztályban rendeztek  mérkőzéseket, melyeken Kistelek csapata két korosztállyal, U7 és U9-el képviseltette magát.

Az U7-es korosztályban 6 neves csapat részvételével zajlottak a mérkőzések. A házigazda Sándorfalva mellett a Mindszent, a SZEAC, a vajdasági Újszentes és a budapesti Vasas voltak a kisteleki csapat ellenfelei.
u7 sandorfalva 201501 006
Az U7-es csapat briliáns formában játszva, nagyon jó egyéni és csapatjátékkal a Vasas ellen vívott küzdelem kivételével az összes mérkőzését megnyerte, így a megszerzett pontszámok és a lőtt gólok alapján megnyerte a tornát.

A mérkőzések eredményei: Kistelek - Mindszent  4:0, Sándorfalva - Kistelek 0:2, Kistelek - SZEAC 4:0, Kistelek - Újszentes 4:1, Vasas - Kistelek 5:1

A torna végeredménye:

1. Kistelek

2. Újszentes
3. Vasas
4. Sándorfalva
5. SZEAC
6. Mindszent
u7 sandorfalva 201501 034
A torna különdíjasai:

Legjobb hazai játékos: Forgó Bálint (Sándorfalva)

Gólkirály: Büki Sámuel (Vasas)

Legjobb mezőny játékos: Személy Alex (Kistelek)

Különdíjas: Baló Szabó Dávid (Sándorfalva)

Dancsok Csaba
 edző: Köszönöm a sándorfalvi vezetőségnek a meghívást, és gratulálok a torna színvonalas szervezéséhez, lebonyolításához, hiszen a mérkőzések után a csapatok ebédet, fagyit kaptak, és egész nap rendelkezésre állt egy nagy ugrálóvár is. Külön dicséret illeti a gyerekeket, mert remek meccseket játszottak, ügyesek voltak. Köszönet a szülőknek az utazásban és a tornán nyújtott segítségért, a szurkolásért. Ezúton szeretném megköszönni Molnár Róbertnek a támogatást, hogy a felajánlott fagyival emlékezetesé tette a gyerekek felejthetetlen örömét.
u7 sandorfalva2 201501 003
Az U9-es mérkőzések eredményei:

Csoportmérkőzések: Sándorfalva- Kistelek: 2-1, Kistelek-Vasas: 4-2, Kistelek – Soltvadkert: 8-0, a döntőbe kerülésért a SZEAC-tól 5-0-ra kapott ki a csapat, majd a harmadik helyért folytatott küzdelemben a Temesvár ellen 5-1-re győztek a kisteleki focisták.
image-d7b64c3515cd98a1f72e3b7fe9a658ac258bf49411460dab808989cf29c592a0-V
Czeigersmidt Roland edző: Színvonalas tornán vehettünk részt Sándorfalván, ahol az eredménnyel kapcsolatban nem a harmadik helynek örülök igazából, hanem annak, hogy egy NB I-es múltú csapat ellen tudtunk nyerni, ezáltal két vállra fektetni. Úgy gondolom, hogy ez a gyerekek részéről is előre lépés és elég komoly eredmény.
A galéria további képeinek megtekintése itt.